Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56734

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • suhtlemine klientidega, nende abistamine ja probleemide lahendamine
  • müügitellimuste vastuvõtt ja vormistamine
  • info omamine ja edastamine kaupade liikumisest ja müügitingimustest
  • sortimendi laiaulatuslik tundmine
  • kliendi lepingutingimuste jälgimine
  • töö väikeklientide kliendihaldurina

Ootused kandidaadile

  • kogemust müügi- või kaubandusvaldkonnas
  • oskust ja valmidust suhelda erinevate inimestega
  • teenindusvalmidust
  • täpsust ja korrektsust
  • vähemalt keskharidust
  • head eesti ja vene keele oskust
  • inglise keele oskust vähemalt suhtlustasandil
  • head arvuti kasutamise oskust (Window`s keskkond)

Ettevõte pakub

  • valmidust areneda koos ettevõttega
  • mitmekesist tööd kaasaegses ning meeldivad töökeskkonnas
  • konkurentsivõimelist palka
  • vahetustega tööd

Lisainfo

Kui soovid meie meeskonnaga liituda, siis palun saada oma:

  • elulookirjeldus
  • avaldus koos palga- või hüvitussooviga
  • lühikirjeldus, miks arvate end sobivat sellele ametikohale.

Teie vastuseid ootame hiljemalt 28. detsembriks 2005. Kandideerimine toimub läbi CV Keskuse, lisaks selle võite oma vastused saata ka aadressil AS Via 3L, Vesse 1, 11415 TALLINN või faksil 6 051 651.
Märgusõna "Klienditeenindaja"

Tööpakkumise number
#56734