Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 500281

Tööpakkumise number

500281

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja peamisteks tööülesanneteks on klientide parim teenindamine Lasnamäe Tervisemajas asuva LakeFish kakapoe letis, klientide nõustamine sobivaima kalatoote valimisel, lettidel ja vitriinides kaubavalikute jälgimine ning täitmine.
Poe üldine korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sul on eesti ja vene keele oskus vähemalt suhtlemistasandil, on varasem kokkupuude toidukäitlemisega või oled täitnud klienditeenindaja raskeid ülesandeid toidupoes, siis on juba tähtsamad eeldused kandideerimiseks olemas.
Täiendavalt peaks tundma erinevaid kalaliike ja mereandide ning nende esmatöötlemise võtteid.
Kasuks tuleb kindlasti varasem kogemus kassasüsteemidega töötamisel ning elementaarne arvutikasutamise oskus.
Kui oled aus, kohusetundlik ning soovid pikemaajalist töösuhet, siis oled oodatud kandideerima.

Pakume võimalust töötada esinduslikus kalapoes selle väärika esindajana.

Töö toimub graafiku alusel, sest pood on avatud E-R 10:00-20:00 ja L 10:00-17:00.
Väljaõpe kohapeal ja valdkonna koolitused on garanteeritud.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2017
Brutopalk:
Alates 800 kuni 900 EUR kuus

Ventofor OÜ on Peipsi järvel tegutsev kalapüügiettevõte, kes avas aprillis 2017 Tallinnas Lasnamäe Tervisemajas ühe tõsiselt korraliku kalapoe.