Klienditeenindaja
Tööpakkumise number #718274

Vegan Oaas OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Me otsime just sind kuna sul on energiat, tahtmist ja tahet olla üks meist. Sa oled alati rõõmus, isegi kõige pilvisemal päeval. Sul on särav naeratus ja võõrkeeles suhtlemine on sulle loomupärane. Sind inspireerib vegan maailm ja tahad olla osa maailma muutmisest.

Ootused kandidaadile

  • Omad huvi veganluse vastu ja eelnevat kogemust teeninduse valdkonnas

  • Sul on hea suhtlemis -ja meeskonnatöö oskus

  • Sul on hea pingetaluvus ja oled kohusetundlik ning kiire õppija

  • Sul on hea eesti keele ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele valdamine

  • Võimeline iseseisvaks tööks

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd Rotermanni kvartalis

  • Rõõmsat ja toetavat meeskonda

  • Väljaõpet, koolitusi ja kaasaegset töökeskkonda

  • Tasuta lõunat meie poolt

  • Tööd graafiku alusel

  • Ühisüritusi

  • Arenguvõimalusi nooruslikus keskkonnas

Tööpakkumise number
#718274