Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337949

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö ülesanneteks oleksid kaupade müük ja väljapanek, klientide teenindamine ja müügisaali eest hoolitsemine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame kiiret õppimisvõimet, oskust suhelda inimestega (nii klientide kui ka ülejäänu meeskonnaga) ja kohusetundlikkust.

Omalt poolt pakume väärt töökogemust noortele ja rõõmsameelset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#337949

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. mai 2014
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2014

Oleme kasutatud riiete ja muude esemete kaupluste kett, mis keskendub enamasti USA toodete müümisega. Meil on Tallinna erinevates linnaosades kokku neli kauplust.
Kaupluste aadressid on:
Juurdeveo 26, Kadaka tee 74b, Tammsaare tee 93, Tartu mnt 35, 2. korrus

Vaata rohkem