Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317615

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskond sõbralikku ja töökat ettekandjat/kelneri.

Ootused kandidaadile

-aktiivsus
-ausus
-hea pingetaluvus
-kiire kohanemis- ja õppimisvõime
-lojaalsus
-positiivne ellusuhtumine
-sõbralikkus ja teenindusvalmidus
-taibukus
-täpsus ja kohusetundlikkus
-valmisolek meeskonnatööks
-valmisolek tööks graafiku alusel

Kasuks tuleb:
-vene ja inglise keele oskus
-varasem kogemus toitlustusvaldkonnas

Ettevõte pakub

-kaasaegset töökeskkonda
-karjäärivõimalust
-noort ja rõõmsameelset meeskonda
-väljaõpet
-konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#317615

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. september 2013
Kuulutus sisestati:
21. august 2013

Trattoria Massimo avas oma uksed 2011 aasta novembris ning alates sellest ajast oleme olnud Eesti suurim trattoria. Lisaks oma itaaliapärasele toidu- ja veinivalikule pakume elavat muusikat igal nädalavatusel Eesti parimatelt esinejatelt.

20.nda sajandi alguses rajatud hoones, mis algselt kuulus paberivabriku kompleksi, on säilitatud esialgsed paekivi- ja tellisseinad ning kõrged punasest tellisest võlvlaed, mis loovad Trattoria Massimos hubase õhkkonna

Vaata rohkem