Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27485

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Transcom otsib oma noorde kollektiivi juurde uusi töötajaid, kelle töö seisneb klientide teenindamisel telefoni teel.

Ootused kandidaadile

- väga hea soome keele valdamine kõnes
- sobiv kandidaat oskab ja tahab suhelda
- saab aru ja on võimeline suhtlema ka inglise keeles
- on positiivne ja tasakaalukas
- on kogenud arvuti kasutaja

Ettevõte pakub

- tööks vajalikku koolitust
- tööd osalise või täiskoormusega
- kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid

Tööpakkumise number
#27485