Klienditeenindaja

TKOHVIK OÜ

Tööpakkumise number

594642

Tkohvik OÜ Klienditeenindaja

Töö kirjeldus

Igapäevatöö bistroos-kohvikus, (kassas arveldamine, kauba väljapanek, kuumade ja külmade jookide valmistamine ja müük; teenindusala korrashoid)

Nõudmised kandidaadile

Eesti keelne suhtlus; Meeskonnatöö valmidus; Oodatud on hea organiseerimisvõimega ja vabalt suhtlevad klienditeenindajad.

Motiveerivat boonussüsteemi, igakuist sporditoetust, head palka tublile töötajale.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. mai 2019
Kuulutus sisestati:
2. mai 2019
Brutopalk:
kuni 1050 EUR kuus
Soovin kandideerida

TKOHVIK OÜ

Saa osaks Ainult Plussidest! Plus Kohvikud on kiirelt arenev toitlustuskett kuue toitlustuskoha ning suurköögiga, kus valmistatakse kulinaaria-, pagari-ja kondiitritooteid. Lisaks pakume catering teenust erinevate sündmuste tarbeks Plus Catering kaubamärgi alt. Tänu üle 70-liikmelisele personalile oli eelmise aasta käive üle 2 miljoni euro.

Avan ettevõtte profiili