Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627223

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- suurepärase klienditeeninduse pakkumine
- aktiivne müük
- kauba vastuvõtt, ettevalmistamine müügiks ja väljapanek
- müügisaali korrashoid
- töö kassaga

Ootused kandidaadile

- täisealine
- väga hea suhtlemisoskus ja teenindusvalmidus
- eesti (vähemalt B1 tase), vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- sõbralikku ja asjatundlikku meeskonda
- võimalust areneda ettevõttesiseselt
- kindlat töötasu
- rahvusvahelist meeskonda

Lisainfo

Töö on graafiku alusel, sh nädalavahetustel ja ka riigipühade ajal

Tööpakkumise number
#627223

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
12. november 2019

Flying Tigeri kauplus on koht, kuhu minna, et uurida, mis on see tore kauplus.
Meie tooted on lihtsad, värvilised ja kvaliteetsed ning Skandinaavia mõjutustega.

Flying Tiger Copenhagen jaekontseptsiooniga kauplused on kõikjal Euroopas, Jaapanis ja Ameerikas.

TERE TULEMAST FLYING TIGER`i KOLLEKTIIVI!

Kutsume Sind kandideerima KLIENDITEENINDAJA
ametikohale Flying Tiger Copenhagen Tallinna kauplustesse.

Vaata rohkem