Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246482

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ticketpro otsib enda meeskonda täistööajaga kassa klienditeenindajat. Teenindaja põhiliste tööülesannete hulka kuuluvad klientide teenindamine kassas, tehingute teostamine, klientide nõustamine ning muude lihtsamate jooksvate probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

Väga healt kandidaadilt eeldame:

  • Vanust alates 18 eluaastast
  • Vähemalt keskharidust
  • Eelnevat kogemust teenindussektoris
  • Väga head eesti keele ning suhtlustasandil vene ja inglise keele oskust
  • Täpsust, kohusetunnet ja usaldusväärsust
  • Väga head suhtlemisoskust, viisakust ning positiivset ellusuhtumist

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • nooruslikku, sõbralikku kollektiivi
  • arenemise võimalust
  • vaheldusrikast ning huvitavat tööd

Lisainfo

Töökoha asukoht: Tallinn Estonia pst 9.
Tööle asumise aeg: kokkuleppel, hiljemalt 10 jaanuar 2012

Konkursil osalemiseks ootame sinu CV'd hiljemalt 27 detsembriks

Tööpakkumise number
#246482

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
14. detsember 2011

TICKETPRO on ülemaailmne piletimüügi teenusepakkuja, mis on aktiivselt tegev Euroopas (sealhulgas Balti riikides),
Ameerika Ühendriikides, Kanadas, Aasias ja Lõuna-Ameerikas. Tänu kõrgeltarenenud müügistruktuurile (müügikohtadele, kõnekeskustele ning internetipoodidele), müüb Ticketpro igal aastal miljoneid pileteid nii Euroopas kui mujal.

Vaata rohkem