Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804883

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Valmistame ise oma jäätisekohvikus Tallinna vanalinnas värsket gelatot ning soovime klientidele pakkuda vaid parimaid maitseid ning suurepärast kohvikuelamust.

Töö kirjeldus

  • Klientide rõõmsameelne teenindamine

  • Töö kassaga ning meie toodete ja teenuste pakkumine

  • Kuumade ja külmade jookide valmistamine

  • Vahvlite ja taignate valmistamine

  • Kohviku pidev korrashoid ja sulgemisel koristamine

Ootused kandidaadile

  • Teeninduses või toitlustuses töötamise kogemus

  • Espressomasinaga töötamise kogemus

  • Võõrkeelteoskus (eelkõige inglise, vene ja soome keel)

Ettevõte pakub

  • Toredat, hoolivat ja ühtehoidvat kollektiivi

  • Meeldivat tööd armsas kohvikus

  • Konkurentsivõimelist töötasu, tunnitasu 5.50€ bruto

  • Tiimiüritusi ja täiendkoolitusi

  • Gelato ja espressopõhiseid kohvijooke päeva jooksul tasuta

  • Toodete kaasa ostmisel oma töötaja soodustust 20%

Tööpakkumise number
#804883

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk : 5.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
10. september 2022
Kuulutus sisestati:
11. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem