Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242954

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne müügitöö müügisaalis;;
  • klientide asjatundlik ja sõbralik teenindamine;
  • kaupade müügiks ettevalmistamine;
  • korrektse väljapaneku tagamine;
  • arvete ja tellimuste koostamine;
  • müügisaali korrashoidmine;
  • osalemine inventuuridel.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 2 a klienditeenindamise kogemus ühes ettevõttes;
  • väga hea eesti keele oskus;
  • iseseisvus ja initsiatiivikus;
  • positiivne ellusuhtumine;
  • töökus;
  • täpsus;
  • lojaalsus.

Ettevõte pakub

  • palju huvitavat tööd;
  • head töötasu;
  • võimalust olla osa edukast ja arenevast ettevõttest;
  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi.

Lisainfo

Kandidaatidele, kes ei osutunud valituks, antakse sellest teada hiljemalt 14.11.2011

Tööpakkumise number
#242954

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2011
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2011

Tamrex Ohutuse OÜ sai alguse 1999. aastal Eesti-Soome ühisettevõttena, kus ühendati aktiivne turundustöö, päästeala parimad spetsialistid ja Soome Tamrexi
üle 25-aastane kogemus ohutusvaldkonnas. Tamrexi põhieesmärgiks on tervikliku ohutuskeskuse loomine, mis koondaks ühe katuse alla ohutusvaldkonna
kaks põhisuunda - tuleohutuse ja tööohutuse. Tänaseks on Tamrex tõusnud juhtivaks ohutusfirmaks Eestis.

Vaata rohkem