Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja Tallinnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 201550

Tööpakkumise number

201550

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on Okaidi kaupluse klientide kõrgetasemeline ja sõbralik teenindamine, suurepäraste tulemuste saavutamine, kaupade väljapanek, müügisaali korrashoid ja osalemine inventuuride läbiviimisel.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonnaga liituma, kui soovid pakkuda klientidele parimat klienditeenindust, oled rõõmsameelne ning väga hea suhtlemis- ja väljendusoskusega. Töö eeldab head eesti- ja vene keele oskust .

Omalt poolt pakume Sulle võimalust liituda meie toreda kollektiiviga Okaidi kaupluses Tallinnas Ülemiste keskuses. Pakume oma töötajatele meeldivat töökeskkonda, frantsiisikoolitust ja head tulemustasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2010
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2010

OÜ L’Dolcevita on moekaupadega tegelev jaekaubandusettevõte mis opereerib „La Senza“ ja „Okaidi“ kauplusi Eestis. „Okaidi“ on Prantsuse lasterõivaste brändi kauplus, mis pakub autentset moodi poistele ja tüdrukutele vanuses 0-14 aastat, kombineerides toodete kõrget kvaliteeti kättesaadava hinnaga.