Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja Tallinnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175263

Tööpakkumise number

175263

Töö kirjeldus

La Senza kaupluse klientide kõrgetasemeline teenindamine, kaupade väljapanek, müügisaali korrashoid ja osalemine inventuuride läbiviimisel.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonnaga liituma, kui soovid pakkuda klientidele parimat klienditeenindust, oled rõõmsameelne ning väga hea suhtlemis- ja väljendusoskusega. Töö eeldab head eesti- ja vene keele oskust .

Omalt poolt pakume Sulle võimalust liituda meie toreda kollektiiviga La Senza kaupluses Tallinnas. Pakume oma töötajatele meeldivat töökeskkonda, frantsiisikoolitust ja head tulemustasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2009
Kuulutus sisestati:
13. märts 2009

La Senza on globaalne naiste kvaliteetpesu, ööriiete ja aksessuaaride bränd, mis opereerib üle 600 kaupluse 30-s riigis. Pakume daamidele ostuelamusi eksklusiivse interjööri ja teenindusega kauplustes, kus on lai valik moekat kaupa kättesaadava hinnaga. La Senza kauplused asuvad Ülemiste keskuses Tallinnas, Tasku kaubanduskeskuses Tartus ning kevadel 2009 avame uue kaupluse Tallinna Rocca al Mare keskuses.