Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177680

Klienditeenindaja Tallinnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ERGO kindlustustoodete ja pensionilahenduste müük ja klienditeenindus
- klientide professionaalne teenindamine
- pikaajaliste kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine

Ootused kandidaadile

- hea kuulamis- ja suhtlemisoskusega, vastutustundlik ja abivalmis
- hea suuline ja kirjalik eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- keskharidusega ja hea aruti kasutamise oskusega
- õppimisvõimeline, korrektne ja usaldusväärne
- hea koostöövõimega ja teenindusvalmidusega

Kasuks tuleb:
- varasem müügi/ ja või teenindusalane töökogemus

Ettevõte pakub

- karjäärivõimalust kindlustusvaldkonnas
- silmapaistva töö eest samaväärset palka
- tervist edendavaid ja perekonda väärtustavaid soodustusi

Tööpakkumise number
#177680