2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Effectit OÜ, kes tegelb erinevate tugiteenuste pakkumisega rahvusvahelistele klientidele finantseerimise valdkonnas. Seoses töömahtude suurenemise ja tegevusvaldkonna laienemisega otsime enda meeskonda soome keelt valdavat klienditeenindajat. Oled õige inimene meiega liituma kui sulle meeldib klientidega suhelda telefoni ja e-maili teel, soovid areneda finants valdkonnas ning valdad soome keelt kõnes/kirjas.

Tööülesanded

Klientide teenindamine ja nõustamine telefoni ning maili teel.

Klientide võlgnevuste monitoorimine ja analüüs.

Aktiivne helistamine ja pakkumiste tegemine.

Ettepanekute tegemine maksekokkulepete koostamiseks ja sõlmimiseks.

Maksegraafikute koostamine ja sõlmimine.

Nõuete kohtueelne ja kohtulik menetlemine.

Andmesisestus ja töötlemine.

Muud valdkonna põhised tugiteenused.

Ootused kandidaadile

Väga hea soome keele oskus (lugemine, kirjutamine ja rääkimine).

Detailsus ja korrektsus nõuete menetlemisel ja dokumentatsiooni koostamisel.

Eesmärgile orienteeritus ja initsiatiivikus.

Hea pingetaluvus, suhtlemise– ja meeskonnatöösoskus.

Hea arvuti ja klienditeenindusprogramide kasutamise oskus.

Väga hea kirjalik ja suuline väljendusoskus.

Eelnev klienditeeninduse töö kogemus.

Kasuks tuleb

Eelnev klienditeeninduse kogemus finantseerimise valdkonnas.

Inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

Kohapealset väljaõpet ja koolitusi.

Tulemustest sõltuvat motivatsioonisüsteemi.

Innovatiivset ja abivalmis meeskonda.

Kui tunned, et antud pakkumine kõnetas Sind, siis võta minuga julgelt ühendust.

Kõik kontaktivõtud on konfidentsiaalsed.

Anzelika Ruubel Tel: + 372 5097573