Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57513

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja suhtleb klubi liikmetega telefoni ja elektronposti teel. Samuti haldab ja täiendab andmebaasi. Võimalik on töötada ka osalise tööajaga.

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat on:
Raamatutest huvitatud
Sõbralik ja avatud
Väga hea suhtlemisoskusega
Hea pingetaluvusega
Klienditeenindajal on inimestest hea meel.

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast tööd
Väikest ja sõbralikku kollektiivi
Häid töötingimusi

Lisainfo

Saada palun oma elulookirjeldus ja kaaskiri:
Suur Eesti Raamatuklubi
Rävala pst 6, 10143 Tallinn

Täiendav info:
Liisa Pakosta, tel 6814530

Tööpakkumise number
#57513