Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 568797

Tööpakkumise number

568797

Töö kirjeldus

Kohvik Supelsaksad võtab oma uude Tallinna kohvikusse tööle klienditeenindajaid, kes soovivad jätkata väga hea teeninduse traditsiooni, millega võitsime 2012.aastal Parima teenindusega söögikoha Hõbelusika Eestis.

Nõudmised kandidaadile

Supelsakste kohvik-restorani klienditeenindajaks ootame inimesi, kelle sooviks on töötada klienditeenindajana omanäolises söögikohas. Klienditeenindaja eeldusteks on kiirus, täpsus ja rõõmsameelsus.

Ettevõte pakub

Pakume mõnusat töökeskkonda ja head palka!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
23. november 2018

Kohvik Supelsaksad on paljusid auhindu võitnud Pärnus asuv kohvik, mis alustas oma tegevust 2009.aastal. 2018.aasta 14.novembril laienes kohvik Tallinnasse, Mere pst 8.