2023-08-23 14:48:55

KLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Alates 1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Storent Grupp on tehnikarendi firma, kes opereerib edukalt Baltikumis, Rootsis, Soomes ja Venemaal.

Oleme alati valmis väljakutseteks ja katsetame kõige julgemaid ideid reaalses elus. Otsime enda seltskonda entusiastlikke ja kirg I ikke professionaale, kes teel tekkivatest takistustest hoolimata keskenduvad lõppeesmärkide täitmisele.
Kui oled laia silmaringiga ja sihikindel ning oskad inimestega hästi suhelda ja soovid töötada rahvusvahelises firmas, siis Iiitu just meiega!

Ootused kandidaadile

Peame oluliseks järgmist: • klientide teenindamise kogemust ja avatud suhtlemist. • soovi ühtses meeskonnas anda oma panus heade tulemuste saavutamiseks. • ambitsioonikust, sihikindlust ja leidlikkust asjade elluviimisel. Usaldame Sulle järgmise: • klientide teenindamise rendikeskuses. • klientide nõustamise tehnika võimaluste ja kasutamise kohta. • professionaalse müügijärgse tegevuse tagamise.

Tugev meeskond ja huvitav töö Pakume huvitavat tööd professionaalses ja abivalmis meeskonnas. Rendivaldkonna õpe Tagame tehnika rentimise valdkonna koolituse ja võimaluse saada oma ala eksperdiks. Töötulemustele vastavat palka Pakume töötulemustele vastavat palka. Kuine brutopalk on 1500,- bruto (palgatase sõltub kandidaadi varasematest kogemustest, oskustest ja meie nõuetele vastavusest), millele lisandub tulemuspõhine boonus.