Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #648360

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime enda tiimi särasilmset ja rõõmsameelset müüja-konsultanti, kes teenindaks meie suuri ja väikeseid kliente ning jagaks neile professionaalseid nõuandeid meie toodete kohta.

Tööülesanneteks on:
- klientide nõustamine kauba valikul
- kliendisuhete loomine ja hoidmine
- klientide teenindamine kassas
- kaupade vastuvõtt, markeerimine ja väljapanek
- müügisaali korrashoid
- tööpäeva pikkus 9.30-21.00

Ootused kandidaadile

- positiivne ellusuhtumine töösse ja klientidesse
- soov olla suurepärane müüja
- meeskonnas töötamise oskus
- kiire õppimisvõime
- kohusetundlikkus, korrektsus, hea suhtlemisoskus
- kasuks tuleb vene keele oskus

Ettevõte pakub

- lisaks fikseeritud tunnipalgale ka tulemustasu
- tööd pika ja lühikese nädala alusel
- stabiilset töösuhet ja head töökeskkonda
- koolitusi ja arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#648360