Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 148719

Tööpakkumise number

148719

Töö kirjeldus

Kaupluse eesmärgiks on pakkuda klientidele toredat teenindust - meie klenditeenindajad on alati esindusliku välimusega ning head suhtlejad, kes valdavad eesti ja vene keelt, kasuks tuleb ka inglise keel ja eelnev töökogemus müüjana.

Nõudmised kandidaadile

Naisterõivaste kauplus "seXso" otsib aktiivseid, positiivse ellusuhtumisega, meeldiva välimusega ja hea stiilitajuga täistööajaga klienditeenindajaid.

Pakume meeldivat kollektiivi ning head tulemuspalka. Edukamatele karjäri võimalusi edukas ettevõttes.

Lisainfo

CV peab olema FOTOGA!
VÄGA HEA EESTI JA VENE KEELE OSKUS!
Töö on graafiku järgne, kolm läbi kolm.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
27. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2008

\"seXso\", on Iisraili bränd, stiilsed rõivad naistele. Eestis juba 3 aastat. Meie kaupluses saate endale leida kvaliteetset rõivad meeldiva hinnaga ning alati toredat teenindust.

Meiega "SA OLED KÕIGE ILUSAM"!

Kauplused asuvad Ülemiste keskuses, II korrusel ja Kesklinnas- Rävala pst. 6