Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 367323

Tööpakkumise number

367323

Töö kirjeldus

• klientide nõustamine ja teenindamine
• taimede paigutamine ja hooldamine müügiplatsil
• kaupade vastuvõtt, paigutamine ja sildistamine

Nõudmised kandidaadile

• oskad suhelda eesti keeles suhtlustasandil
• oled täpne
• oled valmis tegema füüsilist tööd

Ettevõte pakub

• töötasu vastavalt ettevõtte palgasüsteemile
• traditsioonidega kollektiivi

Lisainfo

Pakume tööd 2-le klienditeenindajale, meesterahvale ja naisterahvale.

Kasuks tuleb/eelise annab:
• aiandusalased teadmised
• vene keele oskus

Isikuomadustest hindame täpsust, ausust, kohusetundlikkust, iseseisvat mõtlemisvõimet oma töö planeerimisel. Samuti peame oluliseks võimet töötada meeskonnas, head suhtlemisoskust ning huumoritunnetust.

Töö asukoht: Viimsi Aiakeskus, Tallinna piiril
Tähtajaline tööleping: aprilli algusest septembri lõpuni

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2015

SELTERET OÜ on asutatud 1995.a. Põhitegevusalaks on aiatarvete, seemnete ja kahjuritõrjevahendite hulgimüük. Ettevõtte peakontor asub MÕIGUS, harukontor TARTUS ja aianduskeskus VIIMSIS. Meie sõbralikus kollektiivis on ca 30 töötajat.