Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #552439

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lush Eesti otsib oma meeskonda klienditeenindajaid. Lush muudab kosmeetikatööstuse palet. Me valmistame oma tooted käsitsi, kasutades värskeid orgaanilisi taimetoitlastele ja veganitele sobivaid koostisosi, ning meie klienditeenindus on auhinnatud tasemel. Nüüd on Sinu võimalus alustada oma Lushi karjääri meie müügitiimis!

Ootused kandidaadile

Meie klienditeenindajad on ettevõtte nägu, muutes iga poes viibitud hetke meie klientide jaoks suurepäraseks. Klienditeenindajad toovad poodi positiivset ja rõõmsameelset energiat, otsides alati klientidega kontakti ning tutvustades neile kõiki meie fantastilisi tooteid. Süvateadmistega meie toodetest ja koostisosadest, jagavad klienditeenindajad olulist informatsiooni, esindades samal ajal ka Lushi eetikat ning väärtusi. Lushi klienditeenindajad teevad kõvasti tööd ja tunnevad sellest lõbu, demonstreerides meie tooteid ja luues rõõmsameelse ning kaasahaarava atmosfääri!

Meie jaoks ideaalsed kandidaadid on kliendikeskse lähenemisega ja motiveeritud ning positiivse suhtumisega. Nad on organiseeritud ja tähelepanelikud, valmis suhtlema paljude klientidega igast maailma nurgast!

Paindlikkus töögraafiku koostamisel on hädavajalik. Mitme keele oskus on soovitav.

Valituks osutunud kandidaadid saavad täieliku koolituse klienditeeninduse ja toodete vallas, võtavad osa meie eetilistest ja heategevuslikest kampaaniatest, leiavad eest suurepärase meeskonna ning lõbutsevad tööd tehes samaaegselt!
Lush on võrdseid võimalusi pakkuv tööandja.

NB! Saates oma CV, märgi kindlasti, mis koormusega ja kuhu poodi soovid tööle tulla (Foorumi LUSH, Ülemiste LUSH või siis sobivad mõlemad töökohad).

Tööpakkumise number
#552439

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2018
Kuulutus sisestati:
18. august 2018

Alates LUSHi loomisest 21 aastat tagasi on LUSH Cosmetics bränd pidanud olulisimaks innovatsiooni ja eetilisi tööpõhimõtteid. LUSH loob, toodab ja müüb värskeid käsitsivalmistatud läbimurdelisi ilutarbeid, nagu näiteks kihisevad vannipommid, dušitarretised, tahked šampoonid ja hambapesutabletid. LUSH paneb rõhku värsketele koostisainetele nagu orgaanilised puu- ja juurviljad. Olles rangelt loomkatsete vastu asutati aastal 2012 veerand miljoni naela suurune The Lush Prize autasu (koostöös Ethical Consumer’i organisatsiooniga), millega tunnustatakse poliitikuid, lobiste, uuringute läbiviijaid ja teadlasi, kelle eesmärgiks on loomkatsete lõpetamine.

LUSHi ettevõttel on põhjalik eetilise tarbimise osakond, mis toetab ausa kaubanduse ja kogukondliku tarbimise initsiatiive. LUSH on kosmeetikatööstuse eesotsas ka üleliigse pakendamise vastases võitluses, korraldades teadlikkuse tõstmise kampaaniaid ja arendades välja tooteid, mida on võimalik müüa kliendile „alasti“ ehk pakendita. LUSHile on omistatud 2006. ja 2007. aastal RSPCA Good Business Award, 2006. aastal PETA Trailblazer Award for Animal Welfare ja 2010. aastal The International Fund for Animal Welfare „Business of the Year“ auhind.

Ettevõtte kaasasutajatele Mark ja Mo Constantinile omistati teenete eest kosmeetikatööstuses 2010. aastal Briti impeeriumi ordu autasu.

LUSHil on hetkel 900 poodi üle maailma, mis tegutsevad 49 riigis.

Vaata rohkem