Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311752

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtta vastu kliente nagu oma külalisi.

Ootused kandidaadile

Sobid meie positiivsesse meeskonda juhul kui:

-Sulle meeldivad inimesed
-Oled särav ja rõõmsameelne
-Oled valmis kiireks tööks
-Oled vähemalt 18 aastat vana

Ettevõte pakub

-Motiveerivat palgasüsteemi
-Paindlikku töögraafikut
-Meeldivat ja nooruslikku töökollektiivi

Lisainfo

Scotland Yard ei otsi enda meeskonda inimest:

-Kes ei armasta suhelda
-Kes ei armasta inimesi
-Kes ei soovi areneda selles vallas

Tööpakkumise number
#311752

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2013

Scotland Yardi kesklinna pubi asub Tallinna südames.Oleme tegutsenud juba üle 11 aasta ning pubi on hubase interjööriga ametlik vabaaja
kinnipidamise koht. Meil on hea ja särav meeskond, kes vajab lisajõudu. Ehk siis, kui Sa oled suurepärane inimestega suhtleja, aktiivne ning sõbralik, siis Sa oled oodatud meie sekka.

Vaata rohkem