https://www.cvkeskus.ee/270206

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #270206

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtta vastu kliente nagu oma külalisi.


Ootused kandidaadile

Sobid meie positiivsesse meeskonda juhul kui:


-Oled töökas ja oskad suhelda.


Ettevõte pakub

-Sõbralikku kollektiivi.
-Motiveerivat palgasüsteemi.
-Töötamist graafiku alusel.
-Täis tööaega .


Lisainfo

Scotland Yard ei otsi enda meeskonda inimest:

-Kes ei taha töötada klienditeenindajana


Tööpakkumise number
#270206
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Klienditeenindaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!