Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26213

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Professionaalne klienditeenindus tagamaks klientide rahulolu.
Klientidega kontakti loomine, vajadusel lauda juhatamine.
Kiire, sõbralik ning täpne baari- ja lauateenindus.
Teeninduspiirkonna korrashoid.

Ootused kandidaadile

Vanus alates 21.a.
Vähemalt keskharidus.
Eesti, soome, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.
Teenindusvalmidus, soov ja oskus töötada klienditeeninduses.
Sõbralikkus, viisakus, tähelepanelikkus, abivalmidus ja kannatlikkus.
Väga hea suhtlemisoskus.
Puhtus ja korrektsus.
Ausus ja usaldusväärsus.
Distsiplineeritus ja kohusetundlikkus.
Positiivne ellusuhtumine, energilisus ja rõõmsameelsus.
Valmisolek pingelisteks tööpäevadeks.

Ettevõte pakub

Eneseteostusvõimalust ühes Eesti omanäolisemas pubis.
Toredat kollektiivi.
Erinevaid koolitusi.
Konkurentsivõimelist palka.
Tööd graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#26213