Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #482122

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Brutopalk: Alates 980 €/kuus
Kuulutus sisestati: 7. august 2017
Kuulutus aegub: 5. september 2017

Töö kirjeldus

Otsime oma Rocca Al Mare poe meeskonda rõõmsameelset kaupluse klienditeenindajat!

Peamised tööülesanded on:
- aktiivse ja kvaliteetse klienditeeninduse tagamine;
- kaupade väljapanek ja väljapaneku süstematiseerimine
- ostuarvete sisestamine
- E-poe tellimuste kokkupanek
- Inventuurid

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt oodatakse:

-Töökogemus jaekaubanduses;
-hea suhtlemisoskus;
-hea eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil;
-kiire õppimisvõime;
-kohusetundlik suhtumine tööülesannetesse.
-Julgust suhelda
-Sõbralikku ja kompetentset klienditeenindust
-Aktiivset müüki
-Rõõmsat ellusuhtumist, aktiivsust

-Tahet olla oma ala parim!

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

-Kindlasti tööle väärilist palka! Põhipalgale lisaks on meil ka müügipreemia, vastavalt müügitulemusele kuu lõikes
-Meil on kaasaegne ja mugav töökeskkond
-Firmasisest arenguvõimalust
-Noort ja rõõmsameelset meeskonda

-Väljaõpet
-Huvitavat ja mitmekülgset tööd kindlate väärtustega kiiresti arenevas ettevõttes
-Meeldivat töökeskkonda ja firmasoodustusi
-Toredaid ja toetavaid kolleege

-Tööd graafiku alusel E-P 10-21
-Täiskohaga tööd
-Poole kohaga tööd

Tööpakkumise number
#482122

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
5. september 2017
Kuulutus sisestati:
7. august 2017

CVKeskus.ee klient

Riided ja kodusisustus Skandinaavia stiili armastajatele!

Scandikidsist leiab riideid milles on hea ja mõnus liikuda, mängida,
areneda...

Meie eesmärk on pakkuda vaid parimat - seda nii kaubavalikus, kui
ka klienditeeninduses!

www.scandikids.ee

Vaata rohkem