Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49366

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja põhiline tööülesanne on radioloogia keskusesse pöörduvate klientide/patsientide kiire ja tulemuslik teenindamine registratuuris ja registratuuri töö korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • kesk- või keskeriharidus, soovitavalt klienditeenindusealane väljaõpe
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene keel suhtlustasandil
  • tööks vajalike arvutiprogrammide (Word, Excel) elementaarne valdamine
  • hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
  • korrektsus ja täpsus
  • tasakaalukus

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta
  • palka 4200 krooni kuus

Lisainfo

Palume saata avalduse koos CV-ga ja palgasooviga hiljemalt 26. augustiks k.a postiaadressil Sütiste tee 19, 13419 Tallinn, faksil 6971200 või e-posti aadressil personaliotsing@regionaalhaigla.ee. Lisainfo peronaliteenistus tel 6971498. Avaldusele palume lisada märksõna “personaliotsing klienditeenindaja”.

Tööpakkumise number
#49366

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2005
Kuulutus sisestati:
10. august 2005

Regionaalhaigla missiooniks on olla Eesti tipphaigla - tipptasemel patsiendisõbraliku arstiabi andmine ja meditsiini arendustöö eestvedamine Eestis. Regionaalhaigla moodustati Vabariigi Valitsuse poolt Mustamäe haigla, Kivimäe haigla, Eesti Onkoloogiakeskuse, Tallinna Psühhiaatrihaigla, Tallinna Nahahaiguste Haigla, Arstliku Perenõuandla, Kutsehaiguste Kliiniku ja Keila Haigla baasil. Sihtasutuse käive on ca 900 miljonit krooni ning töötajaid üle 3200.

Vaata rohkem