Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 418414

Tööpakkumise number

418414

Töö kirjeldus

Sinu peamine tööülesanne on klientide nõustamine telefoni teel.

  • Vastata sissetulevatele kõnedele ja vajadusel helistada välja
  • Kliendi vajaduste väljaselgitamine ning abistamine
  • Suurepärase klienditeeninduse pakkumine
  • E-kirjade ning tellimuste korrektne käsitlemine
  • Produktide ning teenuste laiapõhjaline haldamine

Nõudmised kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat kui:

  • Valdad eesti ja vene keelt nii suulisel kui kirjalikul tasemel. Inglise keelt vähemalt tasemel B1.
  • Sa oled klientidele orienteeritud
  • Sul on hea suhtlemis-ja väljendusoskus
  • Oskad aega planeerida
  • Oled kohusetundlik, korrektne ning täpne

  • Võimalust arendada oma oskusi telefoniteeninduse valdkonnas
  • Tööaegu esmaspäevast reedeni (09:00 - 17:30)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
11. mai 2016
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2016

Runway International OÜ on pidevalt kasvav rahvusvaheline kõnekeskus, mille kontorid asuvad nii Eestis, Lätis, Leedus, Norras, Ukrainas kui ka Hispaanias.

Pakume erinevaid kommunikatsiooniteenuseid ettevõtetele üle kogu maailma. Tagame kiire, täpse ning professionaalse teeninduse. Oleme endale võitnud lojaalseid kliente nii tehnoloogia-, finants- kui ka turismisektoris. Meie koostööpartneriteks on tuntud brändid nagu näiteks Norwegian Air ja Samsung.