Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #706368

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OTSIME KLIENDITEENINDAJAT/ETTEKANDJAT, täis või osalise koormusega, arenemisvõimalusega

Otsime enda armsasse restorani rõõmsameelset ja toredat klienditeenindajat.

Kui tunned, et see pakkumine võiks sobida just Sulle või Su sõbrale, siis võta meiega kindlasti ühendust!

Restoran on lahti 12-22ni, töövahetustega.

Ootused kandidaadile

Kui sa oled kiire ja positiivse ellusuhtumisega, kõik muud oskused õpetame sinule ise!

Võimalust olla osa unikaalsest ajaloolisest lossirestorani personalist.

Pakkuda imelisi klassikalisi Prantsuse maitseid ja tutvustada parimat toidu ning joogikultuuri meie külalistele.

Erinevaid arenemisvõimalusi, koolitusi, suurepärast meeskonda, tulemustest motiveeritud töötasu ja keskmisest parem töötingimusi ja soodustusi!

Tööpakkumise number
#706368