Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243901

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Riiete ettevalmistamine müügiks, ruumi korrashoid, klentidega suhtlemine, makseterminali kasutamine.

Ootused kandidaadile

Väga hea suhtlemisoskus eesti ja vene keeles
Sõbralikkus ja abivalmidus
Täpsus

Ettevõte pakub

Sõbralikku kollektiivi,
Motiveerivat töötasu,
Allahindlus toodete hinnast 25-50%

Lisainfo

Tööaeg E-R 9.40-18.10, L 9.40- 16.10

Töö asukoht Tehnika 21, Tallinn

Tööpakkumise number
#243901

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
11. november 2011

Vähekasutatud ja korralike riiete müük, mis tuuakse Iirimaalt, Inglimaalt, Šotimaalt.
80% naitele, 15%lastele ja 5% meestele.
Erinevad aksessuaarid, jaltsid, käekotid.

Vaata rohkem