Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #303767

Klienditeenindaja

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi rõõmsameelset klienditeenindajat, kellele meeldib vaheldusrikas töö.
Töö on graafiku alusel ning vaheldub hommikusöögi- ja restorani klientide teenindamisega.
Tööga seotud seadmete ja saali korrashoid.
Arveldamine kassas.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb kindlasti eelnev töökogemus.
Kohusetundlikus ja usaldusväärsus.
Meeskonnatöö väärtustamine ja positiivne mõttelaad.
Hea pingetaluvus.
Tööaegade osas peaks arvestama, et oleks võimalus tööl käia varajastel hommikutundidel kui ka hilisematel õhtutundidel.

Ettevõte pakub

Pakume hoolivat ja sõbralikku töökollektiivi.
Kindlat töökohta.

Tööpakkumise number
#303767

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. mai 2013
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2013

Traveli kollektiiv toimetab tegusas Balti Jaama reisikeskuses ning hotell Shnellis. Balti Jaama peahoones asuva restoran Traveli peamisteks klientideks on hotell Shnelli kliendid. Lisaks hotelli hommikusöögi ja grupitoitlustusele pakume kiiret lõunamenüüd, ala carte menüüd ning buffeetoitlustust erinevate tähtpäevade tähistamisel.

Vaata rohkem