Klienditeenindaja VIP9

RESTAURANT OÜ

Tööpakkumise number

630006

Töö kirjeldus

Restorani teenindaja tööülesanneteks on klientide teenindamine
vastavalt restorani teenindusstandardile, buffeelaua ja kliendisaali
korrashoiu tagamine, jookide ja toitude serveerimine ning arveldamine.

Nõudmised kandidaadile

KANDIDAADILT OOTAME

  • Head meeskonnatöö oskust
  • Teenindusvalmidust
  • Valmisolekut töötada 12h vahetusi
  • Valmisolekut töötada nädalavahetustel ja riigipühadel

Ettevõte pakub

  • Palju ühisüritusi ja lisaväärtusi
  • Paindlikku töögraafikut
  • Konkurentsivõimelist palka
  • Tööd graafiku alusel
  • Ettevõttesiseseid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2019
Brutopalk:
Kuni 5.50 €/tunnis
Soovin kandideerida

Klienditeenindaja

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran aitab päeva alustada rikkaliku hommikubuffeega, kus meelepärast leiab endale igaüks. Lõunal ja õhtul on võimalik einestada euroopallike mõjutustega buffee lauas. Dzingel kohvik asub hotelli II korrusel ning serveerib värskeid pirukaid ja saiakesi, kergemaid eineid ja suupisteid.

Avan ettevõtte profiili