Klienditeenindaja

RESET EESTI OÜ

Tööpakkumise number

626029

Töö kirjeldus

Eesti üks tuntumaid ja külastatumaid e-kaubamajasid Reset.ee ootab oma rõõmsameelse kollektiiviga liituma aktiivset ja särasilmset klienditeenindajat.

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kaasaegset, mugavat ja sõbralikku kogemust ostu sooritamisel läbi interneti.

Meie juures on Sinu tööülesanneteks:
- Vastata kõnedele ja meilidele
- Anda klientidele infot toodete ja tellimuse kohta
- Vormistada tellimusi ja järelmaksulepinguid
- Aidata pakkuda klientidele suurepärast ostukogemust

Kasuks kandideerimisel tuleb varasem e-kaubanduse või klienditeeninduse kogemus. Samuti vene keele oskus.

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele oskus (kõnes kõrgtase, kirjas kesktase)
Rõõmsameelne suhtumine, iseseisvus, omaalgatuslikkus
Kliente austavat hoiakut;
Meeldivat ja viisakat käitumist;
Head suhtlemis- ja väljendusoskust;
Suurt töötahet, ausust ja korrektsust.

Ettevõte pakub

Isiklikust panusest tulenevat motivatsiooni;
Väljaõpet ja juhendamist;
Huvitavat ja suhtlemisrikast tööd;
Sõbralikku ja asjatundlikku meeskonda;
Tunnustust ja tänu tehtud töö eest!

Lisainfo

Pakume võimalust teenida kätte 800€ kuni 1100€. Tööaeg esmaspäevast reedeni kell 9.00-17.00. Asukoht Laki ärikeskus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
4. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
5. november 2019
Brutopalk:
800.00 - 1100.00 €/kuu
Soovin kandideerida

Reset.ee alustas tegevust 2014. aastal. Selle aja jooksul oleme teenindanud üle 250 000 õnneliku kliendi. Tänaseks oleme kasvanud üheks Eesti suurimaks e-kaubamajaks, mida külastab iga päev üle 10 000 inimese.

Oleme kiires tempos ja aktiivselt kasvav ettevõte. Prognoosime 2019. aasta käibeks 4 miljonit eurot.

Oleme ametlikuks edasimüüjaks mitmetele tuntud brändidele ja tootjatele maailmas. Tänaseks teeme koostööd ligi 150 ettevõttega ning suudame pakkuda head sortimenti, konkurentsivõimelist hinda ja kiiret tarnet väga laiale valikule kaupadele.

Reset.ee müüb kodumasinaid, IT-tehnikat, mobiiltelefone, elektroonikat, mööblit, ilu- ja tervisetooteid, lastetooteid ja palju muud. Valikus on üle 50 000 toote.

Avan ettevõtte profiili