Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126626

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide nõustamine ja teenindamine väga heal tasemel
Aktiivne müük
Kaupade väljapanek

Ootused kandidaadile

Oled oodatud meie kollektiivi,kui:
Sul on müügitöö kogemus
Oled hea suhtleja,aktiivne ning kohusetundlik
Sul on vähemalt keskharidus

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast ning huvitavat tööd meeskonnas
Kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat töökeskonda
Motiveerivat põhi-ja tulemuspalka

Lisainfo

Klienditeenindajat otsime Tallinna kauplusesse.
Palume CV saata koos palgasoovi ning fotoga

Tööpakkumise number
#126626