https://www.cvkeskus.ee/126068

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126068

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõbralik, kiire ja professionaalne klienditeenindus.


Ootused kandidaadile

  • vanus alates 18. eluaastast
  • sõbralikkus ja abivalmidus, positiivne ellusuhtumine
  • korrektsus ja kohusetundlikkus
  • hea pingetaluvus


Ettevõte pakub

  • Head töökeskkonda
  • meeldivat kollektiivi
  • tulemustele vastav tasu


Lisainfo

Tööaeg on osaline.


Tööpakkumise number
#126068
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Klienditeenindaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!