Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #85860

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Aktiivne klienditeenindus väga heal tasemel;
*müügisaali korrashoid.

Ootused kandidaadile

*Eesti keele oskus suhtlemistasandil;
*kasuks tuleb inglise või/ja vene keele oskus;
*eelnev töökogemus müüjana;
*kohusetunne ja ausus;
*tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

*Põhipalka 35.-EEK tunnis bruto+ müügist tulenev lisatasu;
*karjäärivõimalust.

Tööpakkumise number
#85860

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. november 2006
Kuulutus sisestati:
18. november 2006

RBMD Group OÜ on kiiresti arenev RBM aksesuuaride jaekaupade tegelev kaupluskett Baltikumis. Me pakume huvitavat tööd ja karjäärivõimalust. Me otsime vastustundlikku töötajat Tallinnas.

Vaata rohkem