Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136961

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle täiskohaga klienditeenindaja, kelle peamiseks ülesandeks on:

Koduelektroonika ja kodumasinate hooldustellimuste vastuvõtmine ja vormistamine ning klientide teenindamine telefoni teel.

Ootused kandidaadile

-stressitaluvus
-ausus, täpsus ja kohusetundlikkus
-nõustamisoskus, sõbralikkus ja rõõmsameelsus
-arvuti kasutamise oskus
-eesti ja vene keele oskus
-soov õppida ja ennast arendada
-valmisolek meeskonnatööks

Ettevõte pakub

-firmasisest koolitust
-stabiilset töökohta arenevas ettevõttes
-meeldivat kollektiivi
-eneseteostusvõimalust
-konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Töö sobib nii meesterahvale, kui ka naisterahvale, kes tunneb huvi elektroonika ja kodumasinate vastu.

Tööpakkumise number
#136961

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2008

Powermill Service OÜ kuulub Põhjamaade suurima olmeelektroonika ja arvutivõrkude teenindusketi InfoCare koosseisu. Kasutame oma Skandinaavia partnerite pikaajalist professionaalset kogemust klientide paremaks teenindamiseks. Omame maailma juhtivate olmeelektroonika tootjate sertifikaate seadmete hooldamiseks ja remondiks. Meie koostööpartnerid on mitmed juhtivad Eesti olmeelektroonika müüjad.

Vaata rohkem