Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241570

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

baari teenindamine
jookide tutvustamine ning soovitamine
kaupade väljapanek
klientide kiire, viisakas ja meeldiv teenindamine
klientide teenindamine
klientide vastuvõtmine
klientidega arveldamine

Ootused kandidaadile

abivalmidus
aktiivsus
algatusvõime
eelnev töökogemus antud valdkonnas
eelteadmised toiduhügieenist
esinduslikkus
hea suhtlemisoskus
hea välimus
täpsus
tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

arenemisvõimalust ettevõttesiseselt
häid töötingimusi
kaasaegset töökeskkonda
palka vastavalt töötulemustele
töö tulemuslikkusega seotud palka
tööd graafiku alusel

Tööpakkumise number
#241570

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2011

Novembris 2011 avab Tallinna kesklinnas Maakri tänaval (Stockmanni taga) uksed uus Itaalia söögi- ja meelelahutuskoht Trattoria Massimo.

Sajandi alguses rajatud ja 1995. aastal renoveeritud hoone kuulus algselt paberivabriku kompleksi. Majas on säilitatud esialgsed paekivi- ja tellisseinad ning kõrged punasest tellisest võlvlaed

Trattoria Massimo on kogu hoonet hõlmav unikaalne söögi- ja meelelahutuskoht, kus on istekohti 150-inimesele, suur tsentraalne baar, gigantne veiniriiul, lava elavale muusikale ning 2. korrusel asuv kõikide mugavustega sigarisalong.

Otsime oma meeskonda kokkasid, kes soovivad õppida Itaaliast pärit peakoka käe all Vahemere köögisaladusi ning klienditeenindajaid, kes soovivad omandada professionaalsel tasemel teenindusoskuseid.

Vaata rohkem