Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 22234

Tööpakkumise number

22234

Töö kirjeldus

a) kaupluse külastajate teenindamine - tähelepanelikult, abivalmilt, sõbralikult, soojalt, avatult ja viisakalt suhtlemine sõltumata meeleolust ja olukorrast;
b) vene keelt rääkivate klientidega vene keeles suhtlemine;
c) vajadusel kaupade tellimine;
d) kaupade vastuvõtmine, markeerimine, kõvakaitseelementide paigaldamine, sissetulnud kauba kontrollimine;
e) kaupade korrektne paigutamine;
f) arvutis müügi registreerimine ja päeva müügiaruande tegemine;
g) kauplusest väljaminevatele kaupadele saatelehtede vormistamine;
h) vähemalt 1 kord kuus kaupade inventeerimine;
i) korra ja puhtuse eest hoolitsemine enne tööpäeva algust ja päeva jooksul;
j) varguste vältimine ja tõkestamine;
k) kaupade ja kaupluse kujundamine;
l) täiendõppest ja atesteerimisest osavõtmine.

Nõudmised kandidaadile

Keskharidus, suhtlemistasandil vene keele oskus.
Töökus, sõbralikkus ja usaldusväärsus.
Soov kliente abistada.

Tänu paindlikule töögraafikule on sobiv üliõplastele. Eesti keskmisest kõrgemat tulemuspalka.
Pakume meeldivat ja sõbralikku töökeskonda ühise jõulupeo ja suvepäevadega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2003

Põldma Kaubanduse AS, kus tänase seisuga töötab 30 töötajat tegutseb alates 1994 aasta detsembrist.
Lee Cooper`i teksakauplused asuvad Tallinnas Kristiine, Rocca al Mare, Sikupilli, Magistrali ja Järve kaubanduseksustes. Tartus asume Lõunakeskuses.
Esindame ja müüme hulgi Lee Cooper`i, Big Star`i, Tommy Hilfigeri ja paljusid teisi Euroopas tuntud kaubamärke.