Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142362

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaupade müük
kaupluse korrashoid
klientide abistamine ja nõustamine
klientide sõbralik teenindamine

Ootused kandidaadile

Kui sul kena välimus, valdad vabalt nii eesti kui ka vene keelt, oled aktiivne ja tahad olla oma ala parim, ning oled valmis teenindada kliente kõrgel tasemel, KANDIDEERI KOHE!

Ettevõte pakub

karjäärivõimalust
mõnusat stabiilset kollektiivi
põhi- ja tulemuspalka
väljaõpet

Lisainfo

Aktsipteerime CV ainult FOTOGA! Väga hea eesti ja vene keele oskus. Töö on graafiku järgne, kolm läbi kolm.

Tööpakkumise number
#142362

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. märts 2008
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2008

UUS! Playclub Accessories on Playboy kaubamärgi litsenseeritute toodete müüja Eestis. Müügil on kõmulise küüliku-märgiga rõivad ja lisandid.

Vaata rohkem