Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #456641

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Märksõnad, millega antud töökohal kokku hakkad puutuma on kliendid, piletid ja infohaldus.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult positiivsust, head suhtlemisoskust ja tahet töötada meeskonnas. Kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus. Eelnev töökogemus tuleb kasuks, kuid ei ole kandideerimisel esmatähtis!

Pakume Sulle paindliku graafikuga tööd, kus arvestatakse Sinu soovide ja vajadustega. Toetavat meeskonda, kelle abil õpid kiirelt selgeks kõik tööks vajaliku. Kaasaegset töökeskkonda meelelahutus- ja elustiilikeskuses Solaris. Lisaks toetab ettevõte töötajate aktiivsust, pakkudes soodustusi spordiklubides.

Lisainfo

Töökoht on Solarise keskuse piletikassas.

Tööpakkumise number
#456641