Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #391588

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi osalise töökoormusega hommikusöögi klienditeenindajat:
Hommikusöögi serveerimine ning hotelli ja kohviku külastajate kvaliteetne teenindamine.
Hommikune tööaeg ja sobib hästi üliõpilastele.

Nõudmised kandidaadile

Klienditeenindajalt ootame:
Rõõmsameelsust ja külalislahkust,
Tähelepanelikkust klientide ja kolleegide osas
Abivalmidust ja ausust
Head pingetaluvust ja usaldusväärsust
Eesti, inglise ja vene keele valdamist suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Jätkusuutliku ja kindlat töökohta
Vaheldusrikast tööd
Sõbralikku ja abivalmit töökollektiivi
Vajadusel tööalast väljaõpet
Tööd graafiku alusel

Tööpakkumise number
#391588

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. september 2015
Kuulutus sisestati:
12. august 2015

Perrooni äärel, vanalinna veerel, samm enne Kalamaja on õdusa ja moodsa atmosfääriga Perrooni Kohvik. Perrooni Kohvik on hoogsa päeva risttee, mis pakub peatumishetke hommikul, lõunaajal kui ka õhtutundidel.
Pakume maitsvaid toite kaasaegsest Euroopa köögist, suurepäraseid kooke, kiireid lõunaid ning buffee hommikusööki.
Perrooni Kohvik on heaks koostööpartneriks GoHotel Shnellile, asudes hotellihoone esimesel korrusel.

Vaata rohkem