Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 92507

Tööpakkumise number

92507

Töö kirjeldus

  • Telefonikõnedele vastamine, suunamine.

Nõudmised kandidaadile

  • valdab eesti ja inglise keelt kõnes ja kirjas, vene keelt suhtlustasemel
  • omab arvutioskust MS Office keskkonnas
  • omab tahet inimestega suhelda
  • omab võimet kliente kiirelt teenindada

Pankade Kaardikeskus on alates 1993 aastast tegutsev ettevõte, mille eemärgiks on pakkuda Eestis tegutsevatele pankadele ja kaupmeestele kaardimaksetega seotud teenuseid ja tooteid. Kaardikeskuse omanikeks on kolm Eesti suurimat panka. Pankade Kaardikeskuses on hetkel 32 töötajat.

Pakume:

  • kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
  • häid töötingimusi
  • enesetäienduse võimalust
  • sportimise võimalust
  • head töötasu
  • talvepuhkust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2007

Eesti pankadele maksekaartide tehingute töötlemist ja sellega seonduvaid teenuseid pakkuv firma.