2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pööbel otsib abiwäge!

Pööbel on wõtnud oma üllaks eesmärgiks pakkuda igale külalisele parimat joogi- ja söögipoolist ning panna wuntsidesse muhelema ka need, kellel wuntse ei ole. Selleks otsime oma perekonda krapsakaid ja awatud olemisega töömesilasi.

Ootused kandidaadile

Kui sa oled:
- elusa ja ilusa olemisega inimene, kelle peale wõib kindel olla;
- reipasti walmis kandma korraga nii kandikut kui naeratust (ja mõlemat hoides külalisi rahulikult ära kuulama);
- huwitatud joogi- ja toidukultuurist ning wõimalusest wastawaid teadmisi pidevalt juurde saada ning ellu rakendada;
- harjunud sellega, et ruumist lahkudes saadawad sind heldinud ja tänulikud pilgud.
Siis oleksid Sa küll Pööblile õnnistuseks!
Palun tule meile baaritöötajaks-ettekandjaks!
Eelnew töökogemus tuleb kasuks, aga selle puudumine nüüd kahju ka ei tähenda.

Ettevõte pakub

Meie omalt poolt pakume wastu:
- kaasaegset töökeskkonda eriti hea atmosfääriga ja suurte akendega wanaaegses hoones;
- täiendõpet ja wäljakutseid;
- õlatunnet ja wäärilist töötasu. Loomulikult.
- samasuguseid nalju nagu sa ise teed.