Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215039

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime JUKU kauplusesse rõõmsameelset, energilist, sõbralikku ja kohusetundlikku KLIENDITEENINDAJAT.
Peamiste töökohustuste hulka kuuluvad järgmised tööülesanded:aktiivne müügitöö kaupluses; klientide sõbralik teenindamine ja nõustamine; kaupluse koristamine; kaupade vastuvõtt ja väljapanek ning kassa operatsioonide teostamine.

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat omab eelnevat töökogemust klienditeenindajana (mänguasjakauplus), on soov töötada klienditeenindajana; meeldib tegeleda klientidega ning tunneb rõõmu kui on leidnud kliendile sobiva toote, valdab nii eesti keelt kui ka vene keelt;on aus ja usaldusväärne,kohusetundlik ja korrektne; oskab töötada nii meeskonnas kui iseseisvalt ning on avatud uutele väljakutsetele.

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekülgset tööd
graafikujärgset tööd
konkurentsivõimelist töötasu
lisasoodustusi
väljaõpet
meeldivat kollektiivi
häid töötingimusi

Tööpakkumise number
#215039

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
20. detsember 2010

OÜ Jukat Eesti Juku Lastekaubad on Eesti suurim lastekaupade ja beebitarvete pood.

Vaata rohkem