Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121664

Tööpakkumise number

121664

Töö kirjeldus

klientide sõbralik teenindamine ja nõustamine,
kaupade müük, väljapanek
vajalik arvutioskus
töö vahetustega

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled:
hea suhtleja ja pead tähtsaks head teenindust, positiivse mõttelaadiga ning valmis kaasa aitama ettevõtte eesmärkide saavutamisele, omad võõrkeeleoskust ja valmis vahetustega tööks

Ettevõte pakub

Siis pakume:
vaheldusrikast tööd edumeelses firmas, püsivat töösuhet ja kaasaegseid töötingimusi, motiveerivat ja töötulemustele vastavat töötasu, firmaüritusi

Lisainfo

Soovime leida meeskonnaliiget võimalikult kiiresti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. september 2007
Kuulutus sisestati:
31. august 2007

Pro Optika on Eesti kapitalil põhinev optika jaemüügikett. Hetkel on meil kokku 7 kauplust (2 Tallinnas, Võrus, Põlvas, Valgas, Tartus ja Viljandis). Tallinnass otsime oma meeskonda energilist, positiivse ellusuhtumisega, arenemisvõimelist ja tööle pühenduvat inimest