Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 81445

Tööpakkumise number

81445

Töö kirjeldus

Pakume tööd florist-klienditeenindajale, kelle tööks on lõike- ja potilillede müümine. Töö algab lillede tellimisest, müügiks ettevalmistamisest ja nende hooldamisest. Floristi tööks on lilleseadete tegemine, kaupluse kujundamine jne. Floristil peab olema hea värvitunnetus ja maitse erinevate lillede kokkusobitamisel.

Nõudmised kandidaadile

Eeliseks on floristi koolitus ja eelnev lilleseadja kogemus. Kasuks tuleb ka vene keele oskus.
Töö toimub graafiku 2 tööl 2 vaba 3 tööl ja järgmisel nädala 2 vaba 2 tööl 3 vaba alusel.
Tööpäev 9-21-ni.
Kandidaadilt ootame tööle pühendumist, rahulikku meelt ja sõbralikkust ning oskust kliente teenindada.

Pakume tööd meeldivas ja sõbralikus kollektiivis. Meil on head töötingimused ja meeldiv töökeskkond. Pakume põhipalka ja lisatasu vastavalt töötulemustele ( käibele/müügikasumile).
Vahetustega töö - üle nädala ainult kaks päeva tööl, pika nädalalõpu võimalus.

Lisainfo

Arvuti esmase kasutamise oskus, sest müügiarvete tegemine toimub arvutiga. See on lihtsalt õpitav.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2006
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2006
Brutopalk:
Alates 6000 kuni 10000 EEK kuus

Nurmiko on suurim lillekasvataja Eestis ja firmakauplus Rocca Kaubanduskeskuses üks eesti suuremiad lillepoode, kus esil Nurmiko kasvatatud ja maaletoodud kaubad. Rocca firmakupluses on ca 500m2 müügipinda, kus esil lõikelilled, õitsvad ja lehtdekoratiivsed potililled ning suured toataimed. Lisaks kõik see, mida lilled vajavad - lillepotid, potiümbrised, mullad, väetised jne.