Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #304031

Klienditeenindaja

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime klienditeenindajat meie kohvik-poodi. Eelkõige otsime täiskohaga tööotsijat kohvikusse.

Nõudmised kandidaadile

Sulle meeldib suhelda ja inimeste päeva päikest tuua.
Sa oleks kohusetundlik ja aus.
Sa töötad meeskonnas, arvestad ja austad oma kaaslasi.

Täiskohaga tööd. Väike, mõnus meeskond. Tore kontseptsioon ja õiged väärtused

Tööpakkumise number
#304031

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2013
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2013

NOP on Kadriorus asuv pood ja kohvik, mis kontsentreerub hooajalisele, kvaliteetsele ja puhtale toorainele. Me pakume kohvikus hommikusööki, mis kestab päev läbi ning lõunat, mida jätkub õhtuni. Ehk siis, me ei ole restoran, vaid väga hea kohvik. Me vahetame oma roogasid vastavalt hooajale ning proovime kasutada ja tutvustada põnevamaid tooraineid. Meie ei kasuta pulbreid ega pooltooteid. Meie pood on vastukaaluks suurtele poodidele, kust saab vajaliku kiiresti kätte, tooteid on meil muidugi vähem kui suurtes kohtadesa, aga see eest on nad väga head ja/või siis ka mahedad.

Otsime NOPi poodi MÜÜJAT-KLIENDITEENINDAJAT-PERENAIST, kes armastab meie tooted endale selgeks teha, neid klientidele soovitada ning pakkuda.

Otsime täiskohaga meeskonnaliiget, kellel sobivuse korral oleksid ka kauba tellimise ja laosüsteemi sisestamise ülesanded.

Vaata rohkem