Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #514362

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pirita Keskuse MiniMelts Cafe jäätisekohvik otsib oma meeskonda rõõmsameelseid klienditeenidajaid.

Sinu ülesanneteks saab:

  • klientide meeldiv ja oskuslik teenindamine
  • jäätise doseerimine, kohvi valmistamine
  • toidu kvaliteedi tagamine
  • müügileti korrashoid

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:

  • oled hoolas ja suhtud kohusetundlikult oma töösse
  • valdad hästi eesti keelt
  • oskad inglise või vene keelt suhtlustasandil

Kasuks tuleb tervisetõendi olemasolu ja varasem töökogemus klienditeenindajana.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • stabiilset põhipalka
  • väljaõpet
  • korralikku töökeskkonda
  • vastutulelikku suhtumist töötajasse
  • preemiasüsteemi

Tööpakkumise number
#514362

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 800 - 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
29. märts 2018

MiniMelts on premium kvaliteediga koorejäätis, mida valmistatakse krüogeense külmutamise protsessi käigus -197˚C vedela lämmastiku abil, mistõttu tekib jäätisele omane granuleeritud struktuur. MiniMeltsi tootmiseks kasutatakse üksnes parimaid koostisosi ning puhast piima ja koort. MiniMelts jäätised ei sisalda kunstlikke lisaaineid, säilitusaineid ega taimerasva.

MiniMelts Cafe pakub oma klientidele lisaks põnevale jäätisele ka kvaliteetset kohvi ning karastusjooke.

Vaata rohkem