Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 451301

Tööpakkumise number

451301

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine, toidu ja jookide serveerimine, bankettide korraldamisel abistamine, hubase atmosfääri loomine

Nõudmised kandidaadile

Meeldiv ja viisakas klientide teenindamine restorani saalis ja terrassil.
Oma välimuse ja firma imago eest hoolitsemine.
Konstantne areng ja töökvaliteedi tõstmine.
Täpne ja vastutustundlik tööülesannete täitmine.
Iseseisev vastutustundlik mõtlemine kriitilises olukorras.

Konkurentsivõimeline töötasu. Võimalus kasvada nii firmasiseselt kui ka teistes omanike ettevõtetes. Töötulemustest sõltuv boonussüsteem.

Lisainfo

Pakume tööd uues peagi avatavas restoranis Solarise keskuses. Meil on kogenud ja suurte teadmistega rahvusvaheline töökollektiiv. Meie jaoks on oluline usaldus, vastutusvõime ja empaatilisus. Pakume tööd inimestele, kes naudib enda tööd, ning omalt poolt pakume konkurentsivõimelist palka koos boonussüsteemiga. Kui tunned, et klienditeenindus paneb su südame kiiremini tuksuma, siis kandideeri.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või praktika või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
19. aprill 2017
Kuulutus sisestati:
19. märts 2017
Brutopalk:
Alates 4 kuni 10 EUR tunnis

Mint leaf- see on restoran- lounge Tallinna südalinnas, kus on väga kõrge teenindus- ning söögi- ja joogikvaliteet, mida pakume sõbralike hindadega. Omame suurt kogemust teeninduse valdkonnas- meie restoranid töötavad edukalt UKs ja Lätis. Meie meeskond on rahvusvaheline- kui liitud meiega, siis sinu teadmiste ja kogemuste tase mitmekordistub.